درباره PMPiran

شرکت مهندسی مشاور پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) با اتکاء بر یک تشکل از نیروهای متخصص و کارشناسان ارشد مهندسی صنایع با بیش از 30 سال تجربه در زمینه پروژه، راهبری و نیز مشاوره مدیریتی پروژه در ایران و نیز در خارج از کشور، از تاریخ بهمن ماه 1384 اعلام وجود نموده است و فعالیت نوینی را در مقوله های ذیل آغاز نموده:

  • ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه
  • مشاوره مدیریتی پروژه

این شرکت به عنوان اولین برگزار کننده دوره های رسمی آمادگی جهت شرکت در آزمون ®PMP انستیتو مدیریت پروژه ®PMI ، هم اکنون با همکاری و استفاده از تجربیات بسیاری از سازمان ها و نهادهای علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مدیریت پروژه نموده است.

  1. طراحی این دوره ها به گونه ای انجام پذیرفته تا علاوه بر انطباق با الزامات استاندارد و دانش روز مدیریت پروژه به صورت کاربردی ارائه می گردد.

  1. با عنایت باینکه نیل به اهداف عالیه هر ملتی در گرو عشق ورزیدن به کار، دانش پژوهی و دستیابی به تبحر در حیطه کار و تولید و بالاخص تولیدات نوین میباشد، نقش و اهمیت پروژه به منزله ابزار اصلی و نیز روش برخورد صحیح به مسئله اخیر، معین میگردد. شرکت پیشرو مدیریت پیران با درک این الزام و با اعتقاد به اینکه، تنها با برخوردار بودن از دانش کافی میتوان یک پروژه را تعریف، تحلیل، برنامه ریزی، اجراء، کنترل و در نهایت با موفقیت به سرانجام رسانید، سر برنامه فعالیتهای خود را اشاعه دانش روز مدیریت پروژه در جامعه صنعتی و خدماتی ایران قرار داده است. این باور شرکت پیشرو مدیریت پیران، نه فقط برخاسته از تجارب آحاد تشکیل دهنده آن ، که مجموعاٌ کوله باری با بیش از یک قرن تجربه و سواد در مقوله پروژه، مشاوره و مدیریت آن را به همراه داشتند، بلکه و اصالتاٌ، باوریست بر واقعیتی عینی، که در جهان امروز وجود دارد.
  2. در راستای اهداف شرکت و در ابتدای آن، پرورش هسته اصلی شرکت، در قالب فراگیری آخرین دستاوردهای روز دنیا در حیطه مدیریت پروژه قرار گرفت. در آغاز این مسیر، هر چهار تن از همکاران مدیر، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی حرفه ای مدیریت پروژه ®PMP از انستیتوی مدیریت پروژه ®PMI گردیده و چهار تن از ایشان همچنین با طی دوره های ویژه مربیگری، اکنون بعنوان مربیان رسمی و شناخته شده دوره های آموزشی تخصصی مدیریت پروژه شرکت های آلمانی آمونتیس و گپروس محسوب میگردند.
PMPiran به ويژه آرزومند است بتواند در موفقيت جوانان كوشا و عزيز اين سرزمين براي كسب مدرك بين المللي و ارزشمند ®PMP رسالت و نقش شايسته خود را ايفاء نمايد.