معرفی مختصر شرکت مهراز طرح فیروزه

بسمه تعالی

 

معرفی شرکت مهراز طرح فیروزه

شرکت مهراز طرح فیروزه جهت ارائه خدمات مشاوره و پیمانکاری در پروژه های صنعت ساخت مشهد، در سال 1391 در قالب سهامی خاص  تاسیس شد و پس از مدتی کوتاه به پروژه های بزرگ در شهر تهران نیز ورود پیدا کرد. این مجموعه پس از ایجاد شناخت اولیه جامعه مهندسی ایران با مقوله ی مدیریت پروژه حرفه ای و حرکت به سمت پیاده سازی آن در پروژه های کشور، اهداف، چشم انداز و ماموریت خود را با شرایط جدید بروز نموده وطبق استراتژی جدید به حوزه ی ارائه خدمات مشاوره و آموزش مدیریت پروژه حرفه ای به صورت تخصصی وارد شد. در همین راستا و در جهت سرعت بخشی به این فرآیند، نمایندگی یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در این زمینه به نام شرکت پیشرو مدیریت پیران _PMPiran_  را اخذ نمود.

این شرکت با بهره گیری از نیرو های متخصص و حرفه ای با سطوح بالای دانشی که همگی دانش آموختگان دانشگاه های مطرح ایران از جمله دانشگاه تهران و تربیت مدرس هستند، مجددا فعالیت خود را در مشهد با برگزاری سمینار مدیریت دعاوی در یکم آبان ماه97 آغاز نمود و با گذشت کمتر از 4 ماه از آغاز فعالیت با استراتژی جدید، علاوه بر برگزاری چندین رویداد و دوره به صورت آزاد، شروع به برگزاری دورهای تخصصی در سازمان های پروژه محور مهم مشهد کرده است.

 

معرفی شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran)

شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) یک تشکل از نیروهاي متخصص و کارشناسان ارشد مهندسی صنایع و مدیریت، با بیش از 30 سال تجربه در زمینه پروژه، راهبري و نیز مشاوره مدیریتی پروژه در ایران و نیز در خارج از کشور است. این مجموعه در تاریخ 1 بهمن ماه 1384 شروع به فعالیت رسمی کرده و در زمینه آموزش به صورت تخصصی اقدام به پرورش مدیران پروژه بر اساس استاندارهاي حرفه اي و بین المللی نموده است.

شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran)  نمایندگی انحصاري شرکت آمونتیس آلمان( یکی از بزرگترین شرکتهاي آموزشی اروپا) را براي ایران اتخاذ و بعنوان همکار رسمی آن شرکت در زمینه هاي تخصصی مدیریتی پروژه و تحت هدایت مستقیم شرکت آمونتیس آلمان فعالیت می کند.

 

شرکت PMPiran به عنوان عضو حقوقی هیئت مدیره و با سمت ریاست هیئت مدیره شرکت مهراز طرح فیزوزه، همواره پشتیبان، راهنما و در کنار این مجموعه بوده و در تمامی حوزه های خدمات آموزش و مشاوره مدیریت پروژه، منابع انسانی و امکانات خود را در اختیار این شرکت قرار داده است.